O Cafe Crawl


Café Crawl – Wrocławski Festiwal Kawy, to 8-dniowa (24-31.03) podróż po 11 czołowych kawiarniach w mieście, które na to wydarzenie przygotują coś specjalnego – kawę idealną! Każdy lokal, podczas festiwalu, będzie podawać specjalną kawę inspirowaną hasłem przewodnim tej edycji – North Side. Interpretacja motywu jest dowolna, ale cel jest jeden - zdobyć największe uznanie uczestników festiwalu.

Każdą kawę będziecie mogli ocenić w skali 1-6, gdzie 1 to „całkiem blisko wody”, a 6 „o taką kawę walczyłem/am!”. W każdej kawiarni będzie urna do głosowania, gdzie będą lądowały wasze głosy. Kawa, która zdobędzie najwyższą ocenę wygrywa, dając swojej kawiarni tytuł „Wybór Café Crawl 2017” i chwałę na wieki w świecie kawowych geeków, czyli Nas wszystkich :)

Zwycięską kawiarnię ogłosimy na finale Festiwalu Piwa Rzemieślniczego Beer Geek Madness 5 - North Side, w Zaklęte Rewiry, 1.04.2017 r. o godzinie 24:00.

Każda kawa festiwalowa kosztuje 10 zł.
Czas trwania festiwalu: 24-31.03.2017 r.


Śledźcie nasze wydarzenie. Gdy tylko kawiarnie pochwalą się swoją kawą festiwalową, powiadomimy Was o tym. Dodatkowo dla uczestników festiwalu przygotowaliśmy konkursy z nagrodami, od darmowej kawy w wybranej kawiarni i gadżetach Cafe Crawl, po wyjątkowe ziarna kawy.


facebook

Podróżujcie, bawcie się i pijcie dobrą kawę! :)